Přilba Shark STREET DRAK - XS

StavNové
VelikostXS
DostupnostSkladem
Cena2 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Moto přilba od značky Shark model STREET DRAK ve velikostech – XS. Je nová a nepoužitá a ve výborném stavu. Velmi lehká helma, která zaujme na první pohled. Renegade styl, čisté linie a špičkové zpracování skořepiny, jednoduché linie s ostrou maskou, prvotřídní zpracování detailů. Materiál skořepina z termoplastové pryskyřice, interiér z přírodních vláken bambusu, vyjímatelné a pratelné polstrování z antibakteriální textílie s bambusovým vláknem, dvě velikosti skořepiny pro optimální přizpůsobení velikosti hlavy, ergonomicky tvarované 3D lícní výstelky, Easy-fit výstelka pro snadné použití dioptrických brýlí, podbradní pásek s nastavitelnou mikropřezkou, ochranné brýle s optikou Carl Zeiss a dvojitým „Anti-Fog“ nemlžícím se hledím a úpravou proti poškrábání, vysouvací vnitřní hledí, snímatelná maska, příjemná krční výstelka, hmotnost: 1050 g +/-50g. Původní cena 6000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.