Průmyslový vysavač Arebos 4 v 1

StavNové
Velikost1800 W
DostupnostSkladem
Cena2 390 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Univerzální vysavač 4 v 1 do domácnosti, do dílny nebo garáže pro mokré a suché vysávání s výkonným motorem 1800 W. Robustní 30 litrová nerezová nádoba nabízí dostatek prostoru pro prach, špínu nebo kapaliny, nárazuvzdorný a odolný proti stříkající vodě, vhodné i pro vysávání popela, sací síla> 18 kPa (vodní sloupec> 1800 mm), sací objem 35 l/s, automatické zastavení když je nádrž plná, odtok vody, poloměr pohybu 8 m díky extra dlouhé 3 m hadici – 4 m dlouhému kabelu a 100 cm teleskopické trubici s přísavkou, rozsáhlé příslušenství – pěnový filtr pro mokré vysávání, skládaný filtr pro vysávání, kombinovaná hubice na koberce a hladké podlahy, štěrbinová hubice do těžko přístupných úzkých prostor, otočná o 360° kolečka pro optimální manévrovatelnost, bajonetové zámky na hadicových spojích, závěsné zařízení pro sací trubku, víko vysavače vám nabízí integrované závěsné zařízení pro trubku vysavače pro prostorově úsporné skladování, snadná přeprava díky čtyřem kolečkům a integrované rukojeti – snadné uchopení i v rukavicích, rychloupínací prvky pro zajištění krytu na místě, stabilní plastová základna s kolečky o průměru 4,8 cm – vysoká mobilita, třída ochrany IP24 – ochrana proti stříkající vodě a pevným cizím předmětům o průměru 12,5 mm a větším, testováno společností Intertek. Dodací lhůta: 5/3 pracovních dnů.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.