SIDI Adventure GORE-TEX 2 - 46/45

StavNové
Velikost46 / 45
DostupnostPRODÁNO
Cena 5 190 Kč 

Popis

Skoro nové boty na enduro SIDI model Adventure GORE-TEX 2 ve velikosti – 46 vhodné i na nohu o číslo menší. Koupené v červenci 2019, jsou pouze 2× odzkoušené na silnici, samozřejmě celkově výborný stav. Patří k tomu nejlepšímu co lze na cestovaní na motorce pořídit. Díky pevné konstrukci jsou bezpečné, Goretex membrána zajistí voděodolnost. Materiál pravá kůže (celokožená bota), kontrastní horní textury, nepromokavá a prodyšná Gore-Tex membrána, tvarovaný chránič holeně z tvrdého plastu, speciální chrániče kotníku, zapínání na suchý zip nad kotníkem, Micro-nastavitelné upínací přezky, po celé délce vnitřní návlek, pevná nylonová stélka, vnitřní chrániče paty, kotníku a špice, gumová podrážka s protiskluzovou úpravou, kožená výztuha v oblasti řazení, polstrovaná holeň s nylonovou deskou, dvojité prošití na všech vysoce namáhaných místech, CE certifikace. Aktuální cena na internetu 9000 Kč.

Gore-Tex® – použití membrány Gore-Tex® v motocyklové obuvi je skutečnou revolucí. Podařilo se sloučit dříve nemožné – voděodolnost a prodyšnost. Celé tajemství spočívá v mikro-porézní struktuře Gore-Texové membrány. Ta obsahuje půl druhé miliardy mikro-pórů na 1cm2. Kapka vody, která je mnohem větší než tyto póry se dovnitř nedostane. Na druhou stranu molekuly potu jsou stále menší, čímž je vyloučena jakákoli vlhkost uvnitř boty.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.