Silniční boty Sidi Stivali Roarr - 40/39

StavZánovní
Velikost40/39
DostupnostSkladem
Cena3 290 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Skoro nové silniční boty od značky SIDI model Stivali Roarr ve velikosti – 40. Jsou pouze odzkoušené a ve výborném stavu.

Materiál Technomicro, systém SIDI Techno 3 s nastavitelným střihem, podšívka z teflonové síťoviny a elastické strečové panely se šrouby na špičce, nylonové holenní desky a vnější výztuhy kotníku proti kroucení, dvojité prošití ve všech vysoce namáhaných oblastech, podšité teflonovou síťovinou pro odpařování potu, elastický panel přiléhající ke vstupnímu zipu umožňuje volné zavázání zipu a lepší padnutí, vnější opěrky kotníku proti kroucení, Techno 3 nastavitelný lýtkový systém, patentovaný a chráněný Vertebra System chrání Achillovu šlachu jezdce, nylonová vnitřní podešev s odnímatelnou podložkou pro podporu klenby, šroubovací nastavitelné a aerodynamické nylonové vycpávky na špičce, nylonová holenní deflektorová deska, boční uzavíratelný větrací otvor, všechny šrouby na dílech jsou vyměnitelné, dvojitá složená podrážka, TPU pata absorbující nárazy.
Původní cena 7300 Kč, nyní na internetu 5700 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.