Kotníkové boty Alpinstars SMX1 - 40

StavZánovní
Velikost38
Dostupnostpo 26.9.
Cena1 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kotníkové boty od značky Alpinstars model SMX1 v udané velikosti – 38. Jsou v zánovním stavu, minimálně použité a samozřejmě ve výborném stavu. Bota je kvalitně ventilovaná a poskytuje skvělou ochranu nohy a to i u každodenních aktivit. Materiál hovězí kůže, kvalitní perforace, gumová podrážka s protiskluzovou strukturou, měkká výstelka, zapínání na tkaničky jištěnými přes kotníky páskou na suchý zip, TPU vyztužená struktura na patě, TPR výztuhy na špičce, tvrdé výztuhy na kotnících, zesílení v oblasti řazení, reflexní prvky, Certifikace CE, kategorie II., Standard EN 13634. Cena na internetu 4900 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.