Silniční boty Dainese - 40

StavPoužité
Velikost40
DostupnostSkladem
Cena1 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční boty od značky Dainese model ve velikosti – 40 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou málo použité a ve velmi dobrém stavu. Materiál syntetická kůže D-Stone™, TPU chránič holeně, TPU chránič lýtka, TPU zpevněná pata, TPU chránič nártu a polstrovaná vložka na nártu pro utlumení nárazů od převodovky, zpevněná špička nylonovou vložkou, odšroubovatelný kovový (magnesium) slider na špičce a pevné kovové (magnesium) slidery na patě, elastický materiál mezi nártem a holení, odolnost proti oděru, propracované odvětrávání boty, panely v elastické textílii na lýtku pro maximální pohyb, podšívka z dvojité jersey se vzduchovou mezerou, podrážka je z pevné gumy která je odolná proti skluzu, postranní suché zipy na lýtku pro nastavení ideálního obvodu kolem lýtka, zapínání boty zipem na lýtku a šněrováním uvnitř boty, hmotnost boty cca 940g.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.