Silniční boty Alpinestars SMX-6 Waterproof - 45

StavPoužité
Velikost45
DostupnostSkladem
Cena2 190 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Cestovně sportovní boty Alpinestars model SMX-6 Waterproof ve velikosti – 45. Jsou použité a v dobrém stavu.

Trvanlivá a pružná obšívka, pružný a měkký panel v úrovni řadičky pro cit při řazení, prodyšná výstelka boty vyrobená z protiskluzové a omyvatelné textilie, zapínání boty s velkou vnitřní krycí manžetou na suchý zip pro lehčí rozepínání/zapínání a zajištění pozice jezdce zipu na místě, vyjímatelná komfortní vložka z EVA paměťové pěny a Lycra tkaniny, inovovaný tvar TPU holenního chrániče, chránič se sliderem paty dostatečně obepínající zmíněné partie, zesílení v oblasti paty pro stabilní pozici nohy v botě při jízdě, polstrování kotníkových partií s dvoukomponentní pěnovou výstelkou pro lepší rozložení energie při nárazu, odnímatelné slidery špičky z TPU plastu jednoduše vyměnitelné pomocí mechanismu fixačního šroubu, podrážka vyztužená pružnou vložkou vyztužující a chránící dané partie, zesílená špička, CE certifikace, nová generace trvanlivé gumové podrážky volnost pohybu ve stupačkách při jízdě s tvarem opěrných bodů pro maximální komfort při delší jízdě, atd. Momentální cena na internetu cena 7200 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.