Silniční boty Dainese Torque - 44

StavZánovní
Velikost44
DostupnostSkladem
Cena2 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční kožené boty od značky Dainese Torque. Jsou málo použité, celkově velmi dobrý stav. Materiál syntetická kůže D-Stone™, podšívka dvojitá jersey, D-Axial system, TPU chránič holeně + chránič lýtka + zpevněná pata, chránič nártu a polstrovaná vložka na nártu, zpevněná špička nylonovou vložkou, odšroubovatelný kovový (magnesium) slider na špičce, pevné kovové (magnesium) slidery na patě, elastický materiál mezi nártem a holení, odolnost proti oděru, panely v elastické textílii na lýtku, propracované odvětrávání boty, vylepšené větrání boty (Air canalization system) na nártu, podrážka je z pevné gumy – odolná proti skluzu, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.