!!! D O V O L E N Á do 7.srpna !!!

Silniční boty BMW ProRace - 45

StavZánovní
Velikost45
Dostupnostpo 11.8.
Cena2 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční boty od značky BMW model ProRace ve velikosti – 45. Jsou v zánovním stavu, málo použité. Svrchní materiál syntetická kůže, na vnitřní straně holení měkká zdrsněná kůže (hovězina), s vnějšími i vnitřními chrániči na bocích a patách, špička je vybavena vnitřním chráničem, tlumič nárazů v oblasti paty, anatomicky tvarovaná ochrana holení, ochrana v místě řadicí páky z měkkého polyuretanu, vyměnitelné boční slidery, větru odolné, nepromokavé a vysoce prodyšné díky membráně BMW Climate, snadné nazouvání a zouvání a individuální nastavení, široké možnosti nastavení na lýtku s velkou plochou se suchým zipem, vyjímatelná vnitřní vložka s možností praní, funkční podšívka v horní části holeně perforovaná, elastické zóny v oblasti nártu a paty, neklouzavá pryžová podrážka, očko lze využít pro přenášení, velkoplošný nápis RACE na ochraně holení, výška holeně vzadu cca 28 cm., certifikace CE dle DIN EN 13634. Původní cena 6900 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.