Silniční boty Dainese Corse - 45/43

StavZánovní
Velikost45 / 43
DostupnostPRODÁNO
Cena 5 490 Kč 

Popis

Zánovní silniční boty od značky Dainese model Corse v udané velikosti – 45, vhodné na nohu o číslo až dvě menší. Pouze 5× odzkoušené, samozřejmě výborný stav. Materiál boty je z lehkého a odolného mikrovlákna, ochranná konstrukce z polyuretanu, systém Double Flex Control System běžící podél zadní části boty zajišťuje řízenou flexibilitu maximálně o 13 stupňů – noha se neohne do nepřirozené polohy, vnitřní vrstva mikrovlákno a prodyšný AIR TECH materiál se šněrováním uvnitř boty, F.F.C. (Fasten Fit Control) pro vyšší komfort, přední a postranní panel s mikrovstřikováním,
ochrana proti vysokým teplotám na vnitřní straně bot, výměnné polyuretanové slidery na špičce boty a na patě, vyjímatelná anatomicky tvarovaná vložka, zesílená mezipodrážka, zapínání zipem, suchým zipem a rychloupínacím popruhem na vnější straně boty, protiskluzová podrážka, EC certifikace (EN 13634), atd. Původní cena 400 euro. Mám na prodej i novou kombinézu Dainese Corse.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.