Silniční boty Ducati Corse 3 - 43

StavNové
Velikost43
DostupnostPRODÁNO
Cena 5 990 Kč 

Popis

Sportovní silniční boty Ducati model Corse C3 v udané velikosti – 43. Jsou nové, nepoužité a samozřejmě ve výborném 100 % stavu. Materiál lehké a odolné mikrovlákno, ochranná konstrukce z polyuretanu, systém Double Flex Control System, vnitřní vrstva mikrovlákno a prodyšný AIR TECH, materiál se šněrováním uvnitř boty F.F.C. (Fasten Fit Control), přední a postranní panel s mikrovstřikováním, ochrana proti vysokým teplotám na vnitřní straně bot, výměnné polyuretanové slidery na špičce boty a na patě, vyjímatelná anatomicky tvarovaná vložka, zesílená mezipodrážka,zapínání zipem suchým zipem a rychloupínacím popruhem na vnější straně boty, protiskluzová podrážka, atd. Momentální cena na internetu 10 100 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.