Silniční boty TCX S-Race White - 40

StavZánovní
Velikost40
DostupnostSkladem
Cena2 190 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Zánovní silniční boty od značky TCX S-Race White ve velikosti – 40. Pouze 5× použité celkově výborný stav. Nový T.C.S. systém, perforovaná kůže z mikrovlákna, prodyšná podšívka, horní bezpečnostní zapínání, obepínající pásky kolem nártu, nový rychlo šněrovací systém a polyuretanový holenní chránič, mikrovláknem vyztužený horní límec, vyztužená špice na řazení, ocelový chránič špice, ocelový chránič paty, antibakteriální děrovaná mezipodrážka s ocelovou výztuhou v patové části, nová podrážka, tříbarevná, odolná proti benzínu a oleji, certifikace CE. Včetně originální krabice. Momentální cena 4290 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.