DOVOLENÁ 27. 5. - 4. 6. DOVOLENÁ

Silniční boty Sidi Mag - 47

StavPoužité
Velikost47
DostupnostSkladem
Cena3 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Špičkové silniční boty od značky Sidi nejvyšší model MAG 1 v limitované sérii. Udaná velikost – 47. Jsou použité sezónu, celkem velmi dobrý stav. Materiál svršku – TECHNOMICRO MICROFIBRE, perforovaná podšívka s teflonovou úpravou, podšívka z materiálu Cambrelle, nylonový holenní plát chránící proti odření, upínací systém TECHNO-3 PUSH, podpora kotníku zabraňující překroucení nohy ( materiál: nylon se skleněnými vlákny), boční ventilační systém, vyměnitelný slider s ventilačním systémem, asymetrická a tvarovaná pata se speciálním tlumícím systémem, certifikace CE. Momentální cena na internetu 9600 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.