Silniční boty TCX SP Master - 44

StavZánovní
Velikost44
DostupnostSkladem
Cena2 390 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Zánovní silniční boty od značky TCX model SP Master ve velikosti – 44. Jsou málo použité, celkově velmi dobrý stav. Měkké mikrovlákno s mikrovláknovými vložkami a polstrovanou přední a zadní plochou pro lepší pohodlí, prodyšnost a flexibilitu ,horní límec boty upraven pro lepší obepnutí kolem lýtka, PU holení chránič s železnými mřížkami pro lepší odvětrání PU systém pro ochranu kotníků PU chránič patek, výměnné, PU slidery na špici, zapínání elastickým zipem umožňujícím snadnější upevnění a pásky na suchý zip, vnitřní stélky, anatomické a vyměnitelné, PP výztuha pro řazení, nový design podrážky – jednokompozitová extrémně odolná, pryžová s protiskluzovými vlastnostmi, CE certifikace.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.