Silniční boty Xpd AGS2 - 40

StavNové
Velikost40
Dostupnostpo 1.4.
Cena2 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Závodní motocyklové boty od značky Xpd model XP7-R ze systémem AGS2 ve velikosti – 45. Jsou nové, nepoužité, samozřejmě výborný 100% stav. Vrcholný TOP model značky XPD, svršek boty z kůže, semiše a mikrovlákna, extra jemná antibakteriální polymerová vložka pro dokonalé pohodlí, vložka s APS systémem (systém cirkulace vzduchu), zajišťující stálou teplotu nohy, ventilační úprava na patě, Air Tech system pro podporu klenby a zvýšený odvod potu, hliníkové slidery, kolení a kotníkové TPU a karbonové protektory, pryžová podrážka odolná vůči oleji, plastové výztuhy pro větší bezpečnost, aerodynamické zadní ploutve, vnitřek boty upraven pro absolutní komfort, jednoduché nazutí a vyzutí, zapínání na zip, který je pro větší ochranu chráněný suchým zipem. Původní cena 250 euro.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.