Silniční boty Sidi MAG-1 - 41

StavPoužité
Velikost41
DostupnostSkladem
Cena4 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Závodní sportovní boty SIDI model MAG 1 ve velikosti – 41 (7,5) vhodné i na nohu o číslo menší. Pouze málo použité a ve velmi dobrém stavu.

Materiál: mikrovlákno TechnoMicro, možnost nastavení obvodu boty na třech místech, chránič holeně, kotníků, pata s tlumícím systémem absorbující nárazy, slider s ventilací na špičce boty, svrchní materiál MICROFIBRE MICROTECH, inovativní vnitřní výztuhy (rovnátka) z uhlíkových vláken, Teflonem ošetřená perforovaná vnitřní podšívka z Nylonu, dvojité prošití v nejvíce namáhaných místech, dokonalý ventilační systém s regulací na čelním slideru, vyměnitelný chránič holeně z Polyuretanu, paměťový řemínek Tecno 3 Magnetic, No zip (bota bez zipu, zapínání pouze pomocí Tecno 3 mechanismu), vnitřní TPU výztuhy, exkluzivní elastická textilie a vstřikovaný polyuretan na achilovce, přední a zadní vyměnitelné slidery se zapuštěnými šrouby, nylonová podešev s odnímatelnou podporou klenby, kvalitní pryžová podrážka vyrobená ze dvou směsí, atd. Momentální cena na internetu od 9500 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.