Silniční přilba LS2 Rapid Poppie - XS + S

StavNové
VelikostXS + S
DostupnostSkladem
Cena1 690 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční přilba od značky LS2 model Rapid Poppies ve velikostech – XS + S. Je nová a nepoužitá, samozřejmě výborný stav. Vysoká míra ochrany a moderní design, vynikající poměr kvality a ceny, skořepina z HPTT kompozitu, UV-odolné plexi s úpravou proti poškrábání, větrání Dynamic Flow-through Ventilation, vyjímatelný a pratelný interiér, nosní deflektor, zapínání mikropřezkou, rychloupínací, odolný proti UV záření, odolný proti poškrábání a připravený pro Pinlock, vnitřní podšívka odnímatelná omyvatelná a prodyšná, laserem řezaná pěna, zesílený podbradní pásek, EPS s více hustotami, polstrování krku. Cena na internetu 2800 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.