DOVOLENÁ 27. 5. - 4. 6. DOVOLENÁ

Moto přilba SCORPION COMBAT EVO - L

StavZánovní
VelikostL
Dostupnostpo 5.6.
Cena2 190 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Moto přilba SCORPION EXO COMBAT SAMURAI matná černo/zelená ve velikosti – L. Je nová pouze 2× odzkoušená, výborný stav. Materiál termoplastová skořepina, zapínání mikrospona, homologace ECE 22–05 (TÜV tested – německá homologace), kouřová clona s antifogem (úprava proti zamlžení), SpeedView™ integrovaná vnitřní sluneční clona, odnímatelná bradová část, KwikWick™ interiér z technicky vyspělé tkaniny, který rozptyluje pot z tváře a hlavy (v létě ochlazuje a za chladného počasí hřeje), speciální lícní vycpávky KwikFIT hodící se pro většinu dioptrických brýlí, 100% vyjímatelný a pratelný interiér, vak na přilbu, hmotnost – 1300 g +/- 50 g. Momentální cena na internetu 5000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.