Moto přilba HJC V60 Solid Grey - XL

StavNové
VelikostXL
DostupnostSkladem
Cena2 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Moto přilba od značky HJC model V60 Solid Grey ve velikosti – XL. Je nová a nepoužitá, výborný stav. Klasický styl nové retro přilby. Materiál odlehčená sklolaminátová skořepina, velká sluneční clona, příprava na komunikační systém, vyjímatelný a pratelný interiér a technologie pro rychlé vyjmutí lícnic při nehodě, lícnice a hlavová výstelka Supercool – vyjímatelné a pratelné, ventilační systém 6 vstupů, interiér kompatibilní s dioptrickými brýlemi, bradový deflektor, plexi ochrana proti poškrábání ochrana proti mlžení, ochrana proti UV záření, zapínání DD kroužky, homologace: ECE 22.06. Cena na internetu 6500 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.