Silniční výklopná přilba Nolan N91 Evo Special - XS

StavZánovní
VelikostXS
DostupnostSkladem
Cena1 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kvalitní výklopná helma NOLAN N91 Evo Louis Special ve velikosti – XS. Je nová pouze 3× odzkoušená, samozřejmě ve výborném stavu.

Materiál Lexan (termoplast), hmotnost cca 1.670 gr, plexisklo čiré, s přípravou pro PINLOCK, otevíratelné v 5-ti polohách, sluneční clona integrovaná, zatmavená s protimlžící úpravou ovládaná posuvníkem na levém boku helmy s aretací v poloze otevřeno/zavřeno, interiér NOLAN Clima control Sanitized prodyšný komfortní kompletně vyjímatelný a pratelný se síťovanými panely pro lepší ventilaci, ventilace otevíratelná na bradě a čele výdechy vzadu, zapínání komfortní mikrometrickou přezkou, komunikace příprava na interkom (otvory pro sluchátka), kompatibilita s NOLAN N-COM B901 S a B601 S Series interkomy, PINLOCK fólie proti mlžení součástí balení, P/J dvojitá homologace s aretací v otevřené J poloze, double-action odjišťování výklopu bradové části (palcem zatlačit na tlačítko zevnitř na bradě a vyklopenou vnější páčku domáčknout dolů), reflexní materiál, vyrobeno v Itálii, 4 z 5ti hvězd v SHARP nárazových testech bezpečnosti.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.