Silniční přilba LS2 Vector II Splitter - M

StavNové
VelikostM
DostupnostPRODÁNO
Cena 3 490 Kč 

Popis

Špičková sportovně-cestovní přilba LS2 FF811 Vector II Splitter titanovo-fluo žlutá se sluneční clonou v udané velikosti – M (57/58). Nová samozřejmě výborný stav. Je vyrobená z vysokopevnostního kompozitního materiálu HPFC (High Performance Fiberglass Composite), čiré plexi s úpravou proti poškrábání, Pinlock proti mlžení plexi, integrovaná sluneční clona, ventilační otvory pro lepší cirkulaci vzduchu, vícedílná výstelka s EPS hustotou pro lepší absorpci energie, odnímatelný bradový spoiler, plně vyjímatelný a pratelný interiér, reflexní prvky pro větší viditelnost, zapínání pomocí mikropřezky, homologace ECE 22.06, hmotnost: 1450 g (+/- 50 g). Cena na internetu 6990 Kč. PinLock + 400 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.