Silniční vyklopná přilba LS2 Strobe II - XL

StavNové
VelikostXL
DostupnostSkladem
Cena1 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční přilba LS2 FF908 Strobe II černá matná v udané velikosti – XL (60/61). Je nová, z výstavy, venku nepoužitá. Materiál Kinetic Polymer Alloy který vyniká vysokou pevností a vynikající odolností proti proražení, komfortní, laserem vyřezávané polstrování, čiré Anti-UV plexi s úpravou proti poškrábání, plexi lze snadnou vyjmout bez nutnosti použití nářadí, příprava pro použití protimlžící fólie (fólie není součástí), integrovaná sluneční clona, propracovaná ventilace Dynamic Flow-through s uzavíratelnými vstupy a extraktory vzadu, plně vyjímatelný a pratelný interiér z antibakteriální tkaniny, odnímatelný bradový spoiler omezuje proudění vzduchu a zbraňuje vniknutí nečistot nebo hmyzu během jízdy, zapínání pomocí mikropřezky, příprava pro LS2 komunikátor (komunikátor není součástí), hmotnost: 1580 g (+/- 50 g), homologace: ECE 22.06 / DOT

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.