Silniční přilba HJC SY-MAX III - XS

StavZánovní
VelikostXS (54/55)
DostupnostPRODÁNO
Cena 1 990 Kč 

Popis

Zánovní silniční přilba od značky HJC model SY-MAX III ve velikosti – XS (54 – 55). Je pouze minimálně použitá, celkově výborný stav viz. foto. Materiál sklolaminát, nastavitelná brada z polykarbonátu, lehká, technologie CAD, One-Touch patentovaný 3-stupňová nastavitelná sluneční clona v barvě tonový kouř, snadné otevření přilby s jednou rukou i v rukavicích, ACS-Advanced Channeling ventilační systém, opticky Superior Faceshield: 95% ochranu proti UV záření, plexi- demontáž a montáž rychle a bezpečně bez použití nářadí, výstélka SilverCool TM, vyjímatelná a odvádí vlhkost, bez zápachu interiéru s pokročilými stříbrnými antibakteriálními látkami, vnitřní prostor pro dioptrické brýle. Původní cena 6000 Kč.

Skořepina: 2 velikosti

ECE R 22–05

Velikost: XS – XXL

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.