Silniční přilba iXS - M

StavZánovní
VelikostM (57/58)
DostupnostRezervace
Cena1 290 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Zánovní silniční přilba od značky iXS – M (57/58). Je pouze 3× použitá, celkově výborný stav viz. foto. Materiál sklolaminát, nastavitelná brada z polykarbonátu, lehká, technologie CAD, One-Touch patentovaný 3-stupňová nastavitelná sluneční clona v barvě tonový kouř, snadné otevření přilby s jednou rukou i v rukavicích, ACS-Advanced Channeling ventilační systém, opticky Superior Faceshield: 95% ochranu proti UV záření, plexi- demontáž a montáž rychle a bezpečně bez použití nářadí, výstélka SilverCool TM, vyjímatelná a odvádí vlhkost, bez zápachu interiéru s pokročilými stříbrnými antibakteriálními látkami, vnitřní prostor pro dioptrické brýle.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.