!!! D O V O L E N Á do 7.srpna !!!

Silniční přilba Shark S900 - M

StavPoužité
VelikostM 57-58
DostupnostSkladem
Cena1 590 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Sportovně-cestovní přilba od značky Shark model S900 Airpump ve velikosti – M 57–58 se sluneční clonou. Je málo použitá, celkově ve velmi dobrém stavu.

Materiál skořepina z vysokopevnostního HPFC laminátu – vysoká bezpečnost při minimální hmotnosti, vícedílná s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorpci energie, plexi: závodní plexi Racing s mimořádně velkým zorným polem z vysoce odolného polykarbonátu tl. 3 mm, opticky přesné s úpravou proti poškrábání / Anti-UV, rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí, příprava pro strhávačky, příprava pro Pinlock MAX Vision, sluneční clona integrovaná vysouvací z vysoce odolného polykarbonátu, Twin Shield System, vyjímatelný nosní deflektor, vyjímatelný bradový spoiler pro omezení proudění vzduchu a zabránění vnikání prachu a hmyzu do přilby, Emergency Quick Release System – rychlé vyjímání lícnic v případě nehody, ventilační systém Dynamic Flow-through Ventilation s uzavíratelnými vstupy, interiér komfortní antibakteriální antialergický kompletně vyjímatelný a pratelný, zapínání: mikrometrickou rychlopřezkou, hmotnost: 1385g, vysoká kvalita zpracování.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.