Silniční přilba LS2 Arrow R - L

StavZánovní
VelikostL
DostupnostPRODÁNO
Cena 2 690 Kč 

Popis

Špičková závodní přilba od značky LS2 model Arrow R ve velikosti – L (59/60). Je skoro nová pouze minimálně použitá. Materiál lehká aerodynamická skořepina z vysokopevnostního HPFC laminátu, vysoká odolnost při minimální hmotnosti, výstelka vícedílná s diferencovanou hustotou pro lepší absorpci energie, plexi Racing opticky přesné závodní plexi z vysoce odolného polykarbonátu tl. 3 mm s extrémně velkým zorným polem, úpravy proti mlžení poškrábání Anti-UV, snadno polohovatelné, rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí, příprava pro strhávačky, včetně folie PINLOCK MAX Vision nebo FFS v ceně, nosní deflektor Chin Courtain vyjímatelný podbradní spoiler omezuje proudění vzduchu a zabraňuje vnikání prachu a hmyzu do přilby za jízdy, emergency Quick Release System: snadné vyjímání lícnic v případě nehody, ventilační systém Dynamic Flow-through Ventilation s uzavíratelnými vstupy, interiér komfortní, antibakteriální, antialergický, kompletně vyjímatelný a pratelný, zapínání dvojitými D-kroužky, hmotnost: 1390g. Cena na internetu 7990 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.