Silniční přilba CRIVIT® - L

StavNové
VelikostL
DostupnostSkladem
Cena1 590 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Sportovně-cestovní výklopná přilba od značky CRIVIT® ve velikosti – L (58/59) se sluneční clonou. Je nepoužitá, celkově ve výborném stavu. Plně bezpečnostní helma se sklopnou částí brady – testovaná bezpečnost podle normy ECE -R 22.05 (homologace E1), bezpečná barva pro lepší viditelnost v provozu, vnější plášť HCM odolný proti nárazům – podporovaný vnitřním pláštěm z EPS, sklopná a uzamykatelná bradová část s ovládáním jednou rukou a integrovanou, tónovanou sluneční clonou, vícestupňový mechanismus hledí s rychloupínacím zámkem pro rychlou výměnu hledí bez nástrojů, hledí s povrchovou úpravou proti poškrábání pro větší bezpečnost, vhodné také pro lidi kteří nosí brýle, atd.

Materiál skořepina z vysokopevnostního HPFC laminátu – vysoká bezpečnost při minimální hmotnosti, vícedílná s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorpci energie, plexi: závodní plexi Racing s mimořádně velkým zorným polem z vysoce odolného polykarbonátu tl. 3 mm, opticky přesné s úpravou proti poškrábání / Anti-UV, rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí, příprava pro strhávačky, příprava pro Pinlock MAX Vision, sluneční clona integrovaná vysouvací z vysoce odolného polykarbonátu, Twin Shield System, vyjímatelný nosní deflektor, vyjímatelný bradový spoiler pro omezení proudění vzduchu a zabránění vnikání prachu a hmyzu do přilby, Emergency Quick Release System – rychlé vyjímání lícnic v případě nehody, ventilační systém Dynamic Flow-through Ventilation s uzavíratelnými vstupy, interiér komfortní antibakteriální antialergický kompletně vyjímatelný a pratelný, zapínání: mikrometrickou rychlopřezkou, hmotnost: 1385g, vysoká kvalita zpracování.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.