Silniční přilba LS2 Vector - XL

StavZánovní
VelikostXL
DostupnostPRODÁNO
Cena 2 290 Kč 

Popis

Silniční přilba od značky LS2 model Vector ve velikosti – XL (61/62). Je skoro nová pouze minimálně použitá. Materiál lehká aerodynamická skořepina z vysokopevnostního HPFC laminátu, vysoká odolnost při minimální hmotnosti, výstelka vícedílná s diferencovanou hustotou pro lepší absorpci energie, plexi z vysoce odolného polykarbonátu tl. 3 mm s extrémně velkým zorným polem, úpravy proti mlžení poškrábání Anti-UV, snadno polohovatelné, rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí, příprava pro strhávačky, nosní deflektor Chin Courtain vyjímatelný podbradní spoiler omezuje proudění vzduchu a zabraňuje vnikání prachu a hmyzu do přilby za jízdy, emergency Quick Release System: snadné vyjímání lícnic v případě nehody, ventilační systém Dynamic Flow-through Ventilation s uzavíratelnými vstupy, interiér komfortní, antibakteriální, antialergický, kompletně vyjímatelný a pratelný, zapínání dvojitými D-kroužky, hmotnost: 1400g.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.