Silniční přilba LS2 Storm - S a L

StavNové
VelikostS a L
DostupnostSkladem
Cena2 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční přilba LS2 Storm udané velikostech – S (55/56) a L (59/60). Nová samozřejmě výborný stav, včetně homologace. Je vyrobena z materiálu Kinetic Polymer Alloy který vyniká vysokou pevností a vynikající odolností, vícedílná laserem vyřezávaná výstelka s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorbci energie, Anti-UV čiré plexi s úpravou proti poškrábání, integrovaná sluneční clona z vysoce odolného polykarbonátu, ventilace s uzavíratelnými vstupy a zadními extraktory, plně vyjímatelný a pratelný interiér z antibakteriálního materiálu, nosní deflektor omezující mlžení plexi, vyjímatelný bradový deflektor, zapínání přilby mikropřezkou, hmotnost 1350 g (+/-50 g).
Homologace ECE 22.05.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.