Silniční přilba LS2 STREAM EVO - XXL

StavNové
VelikostXXL
DostupnostSkladem
Cena1 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční přilba LS2 STREAM EVO KUB udané velikosti – XXL (63/64). Je nová, samozřejmě výborný stav, včetně homologace. Materiál skořepiny termoplastický HPTT kompozit, výstelka laserem přesně vyřezávaná, vhodná i pro dioptrické brýle, plexi opticky přesné z vysoce odolného Lexanu s úpravou proti poškrábání / mlžení / Anti-UV, snadno ovladatelné jednou rukou, s aretací, rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí, příprava pro protimlžící folii 100% Pinlock Max Vision 70, výsuvná 3D sluneční clona, větrání Dynamic Flow-through Ventilation s uzavíratelnými vstupy a extraktory vzadu, nosní deflektor, odnímatelný bradový spoiler omezující turbulentní proudění, interiér Magna-Tec komfortní antibakteriální antialergický kompletně vyjímatelný a pratelný, zapínání mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou, zesílené podbradní řemínky, hmotnost: 1550 + 50 g.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.