Silniční přilba Ls2 Stream Evo - XL

StavNové
VelikostXL
DostupnostSkladem
Cena1 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční přilba Ls2 Stream Evo udané velikosti – XL (57/58). Nová samozřejmě výborný stav, včetně homologace. Je vyrobena z HPTT kompozitu (směsi polykarbonátových materiálů), vícedílná, laserem vyřezávaná výstelka s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorpci energie, anti-UV čiré plexi z vysoce odolného polykarbonátu, plexi je odolné vůči poškrábání a lze jej snadno vyjmout bez nutnosti použití nářadí, příprava pro protimlžící fólii, integrovaná sluneční clona, propracovaná účinná ventilace zajistí dokonalou prodyšnost přilby, plně vyjímatelný a pratelný interiér z antibakteriálního materiálu, zapínání mikropřezkou, nosní deflektor, vyjímatelný bradový spoiler omezující proudění vzduchu, hmotnost 1550 g (+/- 50 g), homologace ECE 22.05./DOT.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.