Silniční přilba Scorpion EXO 390 - M + XL

StavNové
VelikostM a XL
DostupnostSkladem
Cena1 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční přilba Scorpion EXO 390 udané velikostech – M (57/58) a XL (61/62). Nová samozřejmě výborný stav, včetně homologace. Materiál polykarbonátová skořepina, vyvinutá exkluzivně společností Scorpion tak, aby co nejvíce snížila váhu přileb a zvýšila jejich odolnost při nárazu, KwikFit™ úprava interiéru umožňující snadné používání většiny běžných typů brýlí v přilbě, KwikWick® 2 antibakteriální interiér vás dokáže udržet v suchu a chladnu za horkého počasí a v teple za studeného počasí, Ellip-Tec™ Ratchet System umožňuje velmi snadnou a rychlou výměnu plexi bez použití jakéhokoliv nářadí, mikrometrické zapínání přilby, jedna bradová a dvě horní ventilace a dva zadní odfuky, bradový deflektor, váha 1500 +/- 50g, Certifikace ECE 22.05.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.