Silniční přilba Shark Spartan Carbon - L

StavZánovní
VelikostL
DostupnostRezervace
Cena2 790 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Sportovní přilba od značky Shark model Spartan Carbon Skin ve velikosti – L. Je v zánovním stavu, pouze lehká oděrka na pravé straně. Materiál skořepiny karbon/kevlar, integrovaná sluneční clona Shark Spartan s optimalizovaným aerodynamickým tvarem pro vysoké rychlosti, dvojitý zadní spoiler se zabudovanými zadní extraktory pro o snížení hlučnosti a zlepšující průtok vzduchu ventilačním systémem helmy, nastavitelný ventilační systém zajišťující dokonalé větrání a maximální odvod vlhkosti, optimalizovaný aerodynamický tvar skořepiny pro maximální výkon při vysokých rychlostech, stahovací bradový deflektor maximálně snižující hluk uvnitř přilby, proměnlivá tloušťka hledí odstraňující optické zkreslení, čiré hledí MaxVision s úpravou proti poškrábání a Pinlock fólií, interiér Easy-Fit uzpůsobený pro snadné použití dioptrických brýlí, snadno vyjímatelné a pratelné polstrování z nejmodernější antibakteriální textílie s bambusovým vláknem, velký nosní deflektor optimalizující proudění vzduchu, bezpečnostní zapínání na dvojitý D-kroužek, hmotnost 1450 g ± 50 g. Původní cena 9990 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.