Výklopná silniční/enduro přilba HJC C80 - L

StavNové
VelikostL
DostupnostSkladem
Cena3 290 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Nová výklopná silniční/enduro přilba od značky HJC model C80 Rox MC24 ve velikosti – L. Helma vhodná jak na jízdu po silnici, tak i v terénu. Jedná se o vyklápěcí přilbu s odnímatelným kšiltem. Materiál polykarbonát, vnitřní EPS, lícnice a hlavová výstelka Supercool – vyjímatelné pratelné antibakteriální, ventilace brada, čelo, temeno, ventilační systém s ovládáním vstupů a výstupů vzduchu 2 vstupy, 2 výstupy, interiér kompatibilní s dioptrickými brýlemi, deflektory nosní a bradový, příprava na interkom, plexi ochrana proti poškrábání a proti UV záření, sluneční clona IS-08 kouřová, zapínání mikropřezka, Homologace: ECE 22.05. Přilba splňuje platnou evropskou homologaci a je schválená podle bezpečnostní normy ECE 22.05. Cena na internetu 5000 Kč. Pinlock + 400 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.