Silniční vyklápěcí přilba LS2 Casco Solid - S

StavZánovní
VelikostS
DostupnostSkladem
Cena2 390 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční přilba od značky LS2 FF902 Scope Solid titanová matná ve velikosti – S. Nová pouze 3× odzkoušená, velmi dobrý stav. Je vyrobena z HPTT kompozitu (směsi polykarbonátových materiálů), vícedílná laserem vyřezávaná výstelka s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorbci energie, anti-UV čiré plexi z vysoce odolného polykarbonátu, plexi je odolné vůči poškrábání a lze jej snadno vyjmout bez nutnosti použití nářadí, součástí je Pinlock zabraňující mlžení, integrovaná sluneční clona, propracovaná účinná ventilace zajistí dokonalou prodyšnost přilby, plně vyjímatelný a pratelný interiér z antibakteriálního materiálu, přilba umožňuje nošení všech dioptrických brýlí, zapínání mikropřezkou, příprava pro BT komunikátor (komunikátor není součástí), vyjímatelný bradový spoiler, reflexní prvky pro lepší viditelnost, hmotnost 1650 g (+/- 50 g). Homologace ECE 22.05. Momentální cena na internetu 4000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.