Silniční vyklápěcí přilba LS2 Scope - S

StavNové
VelikostS
DostupnostSkladem
Cena2 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Nová silniční přilba od značky LS2 FF902 SCOPE SKID ve velikosti – S (55/56). Celoobličejová vyklápěcí přilba s kovovými zámky a pohodlným ovládáním, vnitřní vysouvací opticky přesný sluneční 3D visor s ovládáním Ergo Touch Control, velmi účinný uzavíratelný větrací systém Dynamic Flow-Through Ventilation, perfektní aerodynamická skořepina je vyrobena z odolného polykarbonátu technologií vysokotlakého termoplastického vstřikování HPTT, interiér je vyroben z komfortního, antialergeního materiálu, možné nošení dioptrických brýlí, venkovní plexi s UV filtrem má zvýšenou odolnost proti poškrábání a lze jej rychle demontovat bez potřeby jakéhokoliv nářadí, otvory na PinLock, zapínání je jednoduché kvalitní ocelovou rychlosponou, přilba má evropskou homologaci ECE 22.05 a je homologována jako integrální i jako otevřená P/J, integrovaná příprava pro bluetooth komunikátor interkom Linkin Ride Pal 3 SENA, hmotnost 1650g. Cena na internetu od 4100 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.