Silniční vyklápěcí přilba Shark Prime - XL

StavNové
VelikostXL
DostupnostSkladem
Cena2 390 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční přilba od značky Shark Prime ve velikosti – XL. Je nová a nepoužitá. Materiál skořepiny termoplast (Injected Thermo Plastic), vícedílná tlumící vrstva s rozdílnou objemovou hmotností, nastavitelný ventilační systém zajišťující dokonalé větrání, integrovaná sluneční clona s UV filtrem a centrálním ovládáním, čiré hledí s Pinlock fólií proti zamlžení, snadná vyměna hledí bez použití nářadí, vyklápěcí bradová část s kovovými zámky (nelze překlopit vzad), ergonomicky tvarované 3D lícní výstelky, plně vyjímatelné a omyvatelné polstrování z antibakteriálního mikrovlákna, rychloupínací bezpečnostní uzávěr pásku Micro-Lock, CE homologace. Běžná cena na internetu 4800 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.