Silniční výklopná přilba HJC i90 Semi Flat - S

StavZánovní
VelikostS
DostupnostSkladem
Cena1 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Silniční výklopná přilba HJC model i90 Semi Flat s dvojí homologací pro jízdu i s vyklopenou bradou ve velikosti – S. Je zánovní, málo použitá, plexi je na pravé straně lehce poškrábané viz. foto, jinak ve velmi dobrém stavu.

Materiál kompozitní polykarbonátová skořepina s polykarbonátovou bradou, sluneční clona s úpravou proti mlžení a poškrábání a širokým zorným polem – lepší periferní vidění, interiér SuperCool se stříbrným vláknem – funkce odvodu potu a eliminace zápachu, antibakteriální úprava, interiér je možné vyjmout a vyprat, úprava interiéru pro dioptrické brýle, systém RapidFire – pro rychlou výměnu plexi bez nutností použití nástrojů, plexi s přípravou pro vložení protimlžící fólie Pinlock, příprava pro vložení interkomu SMART HJC Bluetooth, hmotnost cca 1700g. Původní cena nové přilby 5990 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.