Textilní bunda iXS - XL

StavPoužité
VelikostXL
DostupnostSkladem
Cena1 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Textilní bunda na motorku značky iXS ve velikosti – XL. Celkově velmi dobrý stav. Antisepticky ošetřená podšívka z materiálu mesh zabraňující průsaku vlhkosti, odnímatelná termo-vložka, ergonomicky tvarované rukávy, možnost nastavení šířky rukávu pod loktem i nad loktem, možnost regulace šířky v bocích, 2 vnější kapsy, 3 vnitřní kapsy v termo-vložce, 1 vnitřní kapsa v podšívce, 4 ventilační otvory s možností regulace, reflexní lemování a reflexní potisky, ramenní a loketní chrániče SAFETECH®, materiál svrchní vrstva: 100%, polyester membrána: 50% polyester, 50% polyuretan, podšívka: 100% polyester Termo-vložka: 100% polyester.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.