Textilní bunda Vanucci Ventus V - 54

StavPoužité
Velikost54
DostupnostPRODÁNO
Cena 1 990 Kč 

Popis

Textilní a kvalitní motobunda od značky VANUCCI model Ventus V ve velikosti – 54. Je použitá, celkově dobrý stav, včetně chráničů a protektorů. Pouze horší zip na jedné z vnitřních odepínacích membrán. Nepromokavá prodyšná klima-membrána Sympatex a podšívka, jsou vyjímatelné nezávisle na sobě (v létě vzdušné a prodyšné, přitom teplé přes podzim a zimu), zateplená DuPont ComforMax, větrací průduchy, vnější materiál Cordura 500D, který je na loktech a ramenou zesílen o materiál 1000D, vyjímatelné CE protektory SUPER SHIELD, vyjímatelná podšívka, velmi lehká, ale teplá, ISO 4916 bezpečnostní švy, 3M Scotchlite ™ reflexní materiál, Stretch CORDURA ® na kolenou a hýždích, 2 vnější kapsy, atd, atd. Původní cena 499 Euro.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.