Textilní kombinéza Pharao Adventure - 54/56

StavPoužité
Velikost54/56
DostupnostPRODÁNO
Cena 4 690 Kč 

Popis

Textilní kombinéza od značky Pharao model Adventure ve velikosti – 54/56. Je pouze málo použitá a ve velmi dobrém stavu. Flexibilní, funkční, všestranná, prodyšná, 100% větru a voděvzdorná, odnímatelné prošívané Thermo vložky s odvětráváním, je teplá aniž by byla objemná, certifikované chrániče ramen a loktů, nastavitelné manžety se suchým zipem, 4 externí kapsy + pevná kapsa na zadní straně + vnitřní kapsy se zipy, pohodlný límec s užitečnými suchými zipy, reflexní detaily, bunda má u pasu vnitřní zip, který umožňuje spojení s kalhotami, kvalitní zipy YKK, CE certifikované chrániče ramen a loktů, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.