Textilní kombinéza Alpinestars Andes V3 Drystar - 52/54

StavPoužité
Velikost52/54
DostupnostRezervace
Cena5 690 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Textilní kombinéza od značky Alpinestars model Andes V3 Drystar ve velikosti – 52/54. Ideální na postavu 180/190 cm. Je málo použitá, celkově velmi dobrý stav. Vybavena třívrstvým systémem s odnímatelnou, voděodolnou a prodyšnou klimatickou membránou DRYSTAR® a nabízí zvýšený komfort při jízdě díky ventilačním otvorům na hrudi, zádech a předloktí. Vícemateriálová vnější vrstva s rip-stop povrchovou úpravou zvyšující odolnost proti roztržení a zasílené panely na inkriminovaných místech v oblasti loktů a ramen, voděodolná prodyšná a odnímatelná klimatická membrána DRYSTAR®, systém ventilačních otvorů strategicky umístěných, odnímatelná Thermo vložka bundy, měkký límec s 3D síťovanou konstrukcí pro komfortní jízdu, měkké a pružné protektory ramen a loktů s CE certifikací EN1621–1:2012 CE LEVEL 2, páteřová vložka ALPINESTARS NUCLEON s CE certifikací EN1621–2:2014 LEVEL 2, reflexní prvky v úrovni rukávů hrudi a zad pro co největší zvýšení viditelnosti ze všech stran, množství pásků pro upravení velikosti a objemu kombinézy, poutko a háček pro možnost fixace límce v otevřené poloze, pružná šňůra se zdrhovadlem po stranách spodního lemu bundy pro možnost donastavení spodního obvodu bundy, propojení bundy a kalhot pomocí zipu, 4 přední kapsy, velká kapsa na zádech, atd. Momentální cena na internetu: bunda – 7700 Kč, kalhoty – 7500 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.