Textilní kombinéza Vanucci Tanami - 50

StavZánovní
Velikost50
DostupnostSkladem
Cena3 590 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Textilní kombinéza od značky Vanucci model Tanami ve velikosti – 50. Je málo použitá, celkově velmi dobrý stav. Materiál vrchní 500D CORDURA ®, 100 % polyamid, dvojitý materiál na ramenou a loktech, trvalá podšívka ze síťoviny, 100 % polyester, odnímatelné SUPER SHIELD ® chrániče na ramenou a loktech, chrániče, loketní nastavitelné, ISO 4916 bezpečnostní švy na dopadových bodech, 3M Scotchlite reflexní materiál, variabilní systém větrání na zip – off panely na hrudi a zádech pro pohodlné teplotní kompenzace, AirVent systém na rukávech, individuální nastavení a pas, 5 vnější kapsy , 3 nepromokavé, 2 vnitřní kapsy + 1 kapsa na mobilní telefon (všechny vnitřní kapsy jsou vodotěsné), atd. Původní cena 12690 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.