Textilní kombinéza BMW Rallye Pro2 - 102

StavPoužité
Velikost102
Dostupnostpo 4.3.
Cena6 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Textilní kombinéza od značky BMW model Rallye Pro2 ve velikosti – 102. Je použitá, ve velmi dobrém stavu. Je větruvzdorná, voděodolná a prodyšná díky klima membráně Cordura® by DuPont, unikátní ventilační systém ze Z- liniové konstrukce poskytuje přímé proudění vzduchu na horní část těla a zahrnuje nejnovější NP 2 chrániče, vyztužený materiál v nejvíce namáhaných partiích poskytuje vynikající ochranu, reflexní potisk na hrudi CORDURA 500 s prodyšnou vrstvou, NP protektory: zádový, ramenní, loketní, kolenní + ochrana boků, reflexní potisk a výklopné reflexní plochy v obou náprsních kapsách, vyztužený materiál ve zranitelných oblastech, kožené čalounění na vnitřní straně kolen, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.