Trialové boty Alpinestars Tech T - 42 (41)

StavNové
Velikost42
Dostupnostpo 20.2.
Cena4 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Boty na trial nebo enduro od značky Alpinestars model Tech T ve velikosti – 42(8) vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou nové, nepoužité a ve výborném stavu.

Obšívka boty z trvanlivého, pevného a otěruodolného mikrovlákna v kombinaci s hovězí kůží, zesílený panel ze strukturované kůže pro lepší grip a odolnost v úrovni řadičky a vnitřní strany boty, podrážka vyztužená flexibilní plastovou planžetou pro lepší oporu chodidla, ochrana kotníků z TPU plastu s polstrováním z paměťové pěny skrytá pod obšívkou, vnější holenní protektor z tvrzeného termoplastu, vnitřní vložky v úrovni paty a špičky, jsou CE certifikované dle normy EN 13634:2010, streč panely na určených částech boty, široká vstupní manžeta boty na suchý zip s možností donastavení s povlakem z mikrovlákna pro lepší utěsnění a zabránění průniku bahna a nečistot, výstelka z pevné a prodyšné prostorové síťoviny, tři přezky s ráčnami z trvanlivého plastu v kombinaci se slitinovou hliníku pro možnost uzavření fixace a donastavení boty na noze, lehčená konstrukce plně vyměnitelné gumové podrážky zaručuje maximální grip efektivní odvod vody a současně dovoluje práci a volnost pohybu ve stupačkách při jízdě v terénu, komfortní vložky z dvou komponentní pěny. Původní cena 9000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.