Turistické boty ALPINESTARS - 45

StavPoužité
Velikost45
DostupnostPRODÁNO
Cena 1 790 Kč 

Popis

Turistické boty ALPINESTARS ve velmi dobrém stavu. Dvojnásobně široké nastavitelné pásky Velcro® pro bezpečné zapnutí a střih, vstřikovaná lisovaná pata z TPU poskytuje oporu a chrání patu a kotník, vnitřní chránič prstů je pod syntetickou kůží, podrážka z exkluzivní vulkanické gumové směsi Alpinestars, mezipodešev sleduje tvar nohy a obsahuje strukturovanou oporu, integrovaná voděodolná vnitřní botička, pásek Velcro® na upevnění na nártu a pružná oblast kolem Achillovy šlachy pro vyšší pohodlí, vyjímatelná anatomická vložka a husté vypodložení z hmoty EVA, podrážka z vulkanizované gumy, zadní reflexní vložka pro zvýšenou viditelnost, voděodolné boty RIDGE mají certifikát CE.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.