Univerzální skládací nájezdy - 1600kg

StavNové
Velikost200 x 25 cm
DostupnostSkladem
Cena3 800 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Univerzální třídílné skládací a víceúčelové nájezdy. Vysoce kvalitní a robustní komplet dvou kusů nájezdů, ideální pro motocykly, čtyřkolky, zahradní traktůrky, sněžné frézy, invalidní vozíky apod. Pokud je rampa složena dohromady lze použít i jako servisní rampy pro opravy podvozků vozidel, na konci jsou zarážky, které brání vozidlu, aby sjely dolů. Nájezdy mají protiskluzový povrch a skládají do kompaktního celku, takže se dají snadno a rychle přepravovat, integrovaná rukojeť pro přenášení nabízí ještě větší pohodlí. Nájezdy mají certifikát německé zkušebny TUV kontrolující kvalitu výrobků.
Maximální zatížení jako nakládací rampa: až 250 kg na rampu / 500 kg na pár
Maximální zatížení jako servisní nájezdy pro automobily: až 800 kg na rampu / 1600 kg na pár
Délka v rozloženém stavu: 200 cm, délka složená: cca 58 cm, šířka 25 cm.
Lze prodat i jednotlivě.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.