Vařič na svařené víno - 8,8 L

StavNové
Velikost8,8 l
DostupnostSkladem
Cena2 290 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Nový sporák na svařené víno o kapacitě 8,8 litru. S vařičem se nápoje ohřívají, vaří nebo jednoduše udržují v teple v bezpečném a prostorném zařízení. lze použít pro svařené víno, punč, čaj, kávu nebo pohodlné vaření velkého množství vody. Pro optimální nastavení teploty můžete přístroj nastavit mezi 30 a 110 stupni. To umožňuje ohřev na přesný stupeň, zatímco funkce udržování teploty zaručuje konstantní úroveň teploty. Automat na horké nápoje má také tlačítko pro zapnutí a vypnutí. Ukazatel hladiny zobrazuje aktuální obsah kapaliny. Rukojeti, vypouštěcí kohout a regulátor jsou vyrobeny z tepelně odolných materiálů pro bezpečný dotyk během provozu a pro rychlejší a bezpečnější přepravu. Pro ještě větší bezpečnost je nerezové víko vybaveno uzamykacím zařízením, automatická ochrana proti přehřátí, 100% BPA free, cool-touch rukojeť, krytí IP20 testováno, displej: ohřev, udržování tepla, GS testovací těsnění od SGS, uzamykatelné víko, celonerezové pouzdro.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.