Zadní otočný motostojan o 360°

StavNové
DostupnostSkladem
Cena1 790 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Zadní univerzální stojan na všechny běžné druhy motorek. Jedná se o stojan na kolečkách, který je možno otáčet o 360°, ideální pro stísněné prostory, jednoduchá manipulace s motorkou na stojanu. Vyrobeno z trubkové oceli o průměru 32 mm, nastavitelná šířka od 250 mm do 355 mm. Originálně zabaleno, nikdy nepoužito a nepoškozeno. Ocelová stabilní konstrukce, hmotnost 7 kg, zadní stojan s adaptéry buď klasická eLka kde jsou pogumované dosedací plochy nebo druhá varianta s vidličkama na rolničky, šířka úchytů lze plynule nastavit dle rozměrů motorky, silná kolečka, maximální celková hmotnost motocyklu až 400 kg, špičková kvalita. Ideální pomocník při stání motocyklu, mazání řetězu, opravách a servisu.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.