Silniční boty Sidi Apex - 47/46

StavZánovní
Velikost47/46
DostupnostSkladem
Cena2 690 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kotníkové silniční boty od značky Sidi model Apex ve velikosti – 47 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou pouze 5× nazuté, bohužel slider na levé botě je odřený (lze vyměnit) – bota je netknutá, jinak výborný stav. Svrchní materiál Lorica a syntetická tkanina, podšívka z teflonové sítě, zapínání na zip, stranový ventilační systém, výměnný slider na špičce boty, gumová podrážka s protiskluzovou úpravou, nylonová vnitřní vložka s vyjímatelnou podporou klenby nohy, systém odvětrávání – ventilaci zajišťuje vnější systém, jenž je vybaven vzduchovými průduchy s regulovatelnou aerodynamickou záklopkou s jezdcem, atd. Momentální cena 5000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.