Závodní boty Sidi MAG 1 - 44

StavNové
Velikost44
DostupnostPRODÁNO
Cena 5 590 Kč 

Popis

Nové závodní, sportovní boty SIDI model MAG 1 ve velikosti – 44 (9,5). Nepoužité pouze doma odzkoušené, samozřejmě výborný 100% stav nových bot !! Materiál: mikrovlákno TechnoMicro, možnost nastavení obvodu boty na třech místech, chránič holeně, kotníků, pata s tlumícím systémem absorbující nárazy, slider s ventilací na špičce boty, svrchní materiál MICROFIBRE MICROTECH, inovativní vnitřní výztuhy (rovnátka) z uhlíkových vláken pro maximální podporu, Teflonem ošetřená perforovaná vnitřní podšívka z Nylonu, dvojité prošití v nejvíce namáhaných místech, dokonalý ventilační systém zajišťující pohodlí s regulací na čelním slideru, vyměnitelný chránič holeně z Polyuretanu, paměťový řemínek Tecno 3 Magnetic, No zip (bota bez zipu, zapínání pouze pomocí Tecno 3 mechanismu), vnitřní TPU výztuhy pro větší bezpečnost, exkluzivní elastická textilie a vstřikovaný polyuretan na achilovce, přední a zadní vyměnitelné slidery se zapuštěnými šrouby, nylonová podešev s odnímatelnou podporou klenby, kvalitní pryžová podrážka vyrobená ze dvou směsí, atd. Včetně originální krabice. Momentální cena na internetu od 9450 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.