Jak nakoupit

Vítáme vás na nové stránce Motovybavení.cz, která je novou verzí původního motoshopu Amoto.pipilota.cz, který fungoval již od roku 2012 a měl řadu spokojených zákazníků. Motovybaveni.cz zatím slouží jako katalog, ze kterého je možné si vybrat zboží. Nejedná se tedy o klasický e-shop, ve kterém je možné po registraci přímo nakupovat. Jednotlivé kategorie zboží jsou umístěny jak na titulní stránce, tak na další podstránce s názvem KATALOG, kde jsou umístěny jednotlivé rubriky v levém sloupci. Zboží je zde logicky rozděleno a umožňuje tak snadný výběr. U většiny položek je včetně uvedení velikostí, popisu a ceny zboží i několik fotografií.
Vybrané zboží si můžete objednat telefonicky, e-mailem, SMS, přes Formulář nebo komunikační chat přímo na stránce. V případě zájmu mohu u konkrétních věcí poslat více informací, fotek nebo rozměry v centimetrech. Motokrosové boty doporučuji kupovat minimálně o jednu velikosti větší než jakou obuv nosíte na běžné nošení. Do boty se používají silnější podkolenky a není vhodné když jsou prsty úplně na konci ve špičce boty.
Zaslání je možné kamkoliv po České a Slovenské republice, samozřejmostí je osobní vyzkoušení a odběr v Plzni po dohodě, a to včetně víkendů. Výměna nebo vrácení zboží je možné do 14 dnů od jeho převzetí. Z 97 % se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté. Zbytek zboží je od Vás motorkářů, kteří věci přivezou na výkup nebo zde nechají jako protiúčet při koupi nového vybavení.
Tuto stránku provozuji ve svém volném čase a nejsem neustále na internetu. Je tedy lepší mi před osobním odběrem zavolat, zda mám konkrétní položku skladem. Může se stát, že se nějaké zboží prodá a nestačím věc smazat nebo dát do rezervace. Pokud nenajdete přesně to, co hledáte, zavolejte nebo napište a po dohodě je možné zboží sehnat. V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Tel.: 603 72 62 62
Email: skala15@seznam.cz
info@motovybaveni.cz

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.