Jak nakoupit

Vítejte na nové stránce Motovybavení.cz, která je nyní novou verzí původního motoshopu Amoto.pipilota.cz. Amoto.pipilota.cz byl v provozu již od roku 2012 a měl mnoho spokojených zákazníků. Motovybaveni.cz nyní slouží jako katalog zboží, které si můžete vybrat. Jedná se o katalog, nikoliv klasický e-shop, kde si můžete přímo nakoupit po registraci. Kategorie zboží jsou k dispozici na úvodní stránce a na další stránce s názvem KATALOG, kde jsou jednotlivé rubriky v levém sloupci. Zboží je logicky rozděleno a umožňuje snadný výběr. Většina položek obsahuje informace o velikosti, popisu a ceně zboží a několik fotografií.

Pro objednání zboží si můžete zavolat, poslat e-mail, SMS nebo použít formulář nebo komunikační chat přímo na stránce. Pokud máte zájem, mohu vám k některým věcem poslat více informací, fotky nebo rozměry v centimetrech.

Zboží je možné zaslat kamkoliv po České a Slovenské republice, ale je také možné si jej osobně vyzkoušet a odebrat v Plzni po dohodě, včetně víkendů. Výměna nebo vrácení zboží je možné do 14 dnů od jeho převzetí. 97% zboží je dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté. Zbytek zboží je od Vás motorkářů, kteří věci prodávají na výkup nebo zde nechají jako protiúčet při nákupu nového vybavení.

Tuto stránku provozuji ve svém volném čase a nejsem neustále online. Proto je lepší mi před osobním odběrem zavolat, abych se ujistil, že mám požadovanou položku skladem. Některé věci se mohou rychleji prodat a já nestačím aktualizovat sklad nebo rezervovat zboží. Pokud nenajdete přesně to, co hledáte, zavolejte nebo napište a po dohodě je možné zboží sehnat. V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Tel.: 603 72 62 62
Email: skala15@seznam.cz
motovybaveni@seznam.cz

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.